wnętrze luksusowego biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu Fabryczna w cenie 1 218 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 40,6 m2 za 1 218 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu zostało gruntowanie odświeżone i przygotowane do najmu.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się na terenie dużego biurowca (4 500 m2) wraz z dobudowaną halą magazynową. Jest to 2-kondygnacyjny budynek z część biurową w układzie korytarzowym w bardzo dobrym standardzie. Parking w cenie najmu w dowolnej ilości. Doskonałą lokalizacja w centrum miasta, w ok. ul. Legnickiej z dogodnym dojazdem do głównych tras i autostrad (AOW, A4, S5, S8). Wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu wykończone w najwyższym standardzie z wszystkimi mediami, instalacjami, klimatyzacją, monitoringiem, całodobową ochroną fizyczną etc. Ponadto

Posiadamy posiadamy w ofercie również inne powierzchnie modułowe w tym samym budynku, w rożnych konfiguracjach i modułach. Możliwy jest zatem najem kilku pokoi tworzących ofertę, pojedynczy pokój lub nawet wynajem całego piętra. Dostępne powierzchnie: parter budynku biurowego – 340,60 m2, I piętro budynku biurowego – 422,40 m2.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęte jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci właściciel nieruchomości. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15373)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 2 października 2018
Print Friendly, PDF & Email