nowoczesne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Biura na wynajem Wrocław, powierzchnia 19 128 m2

Biura do wynajęcia we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna położone na w 14-kondygnacyjnym biurowcu z rynku pierwotnego. Biura do wynajmu Wrocław zapewniają wyśmienite warunki do komfortowej i wydajnej pracy. Budynek został oddany do użytku w 2019 roku. Dużą zaletą oferowanych na wynajem biur Wrocław jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy 60 zł/mkw/m-c. Biura do wynajęcia Wrocław wyróżniają się także funkcjonalną powierzchnią, skrojoną pod potrzeby przyszłego najemcy w różnych wariantach.

Biura do wynajmu Wrocław wykończone zostały w standardzie A+. Budynek składa się z dwóch brył:
– niższej, 3-kondygnacyjnej w formie prostopadłościanu
– wysokościowej (55 m) – sięgającej 15-tej kondygnacji, zaprojektowanej na rzucie trójkąta.

Biura na wynajem Wrocław gwarantują nowym najemcom nieporównywalnie wysoki komfort pracy i przestrzeń do regeneracji sił. Na niższej kondygnacji zaprojektowano przestronny zielony taras dostępny bezpośrednio z powierzchni biurowej. W biurowcu i jego najbliższej okolicy znajdują się również liczne punkty handlowo-usługowe, a także przedszkole. Duża zaletą oferowanych do wynajęcia biur Wrocław Fabryczna jest znakomite położenie pod względem logistycznym – w 10 minut można dojechać do autostrady A4, a w 15 minut na lotnisko. Budynek posiada certyfikat BREEAM poziomu „Very Good”. Na zmotoryzowanych najemców czeka aż 369 miejsc parkingowych.

Dokładna cena wynajmu biur to: 13,50 EUR/m2 (czynsz najmu) + 15,20 PLN/m2 (opłaty administracyjne) + 75 EUR (miejsce parkingowe). Biura do wynajęcia Wrocław na okres 5 lat. Wszystkie biura do wynajmu Wrocław oferowane są w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia „pod klucz” (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbki materiałowe). Zapraszam do kontaktu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biur na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15576)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 29 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email