po lewej wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu Fabryczna w cenie 2 892 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 96,4 m2 za 2 892 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w elitarnym biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Biuro do wynajmu we Wrocławiu składa się z 3 połączonych pokoi:
– pomieszczenie nr 1 – pow. 40,6 m2
– pomieszczenie nr 2 – pow. 42,2 m2
– pomieszczenie nr 3 – pow. 13,6 m2

Wnętrze biura na wynajem we Wrocławiu zostało kompleksowo odświeżone i przygotowane do najmu. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu o dużym potencjale, który dodatkowo można powiększyć, najmując sąsiednie moduły w rożnych konfiguracjach i modułach. Co więcej, istnieje możliwość najmu kilku pokoi tworzących jedno biuro, pojedynczy pokój a nawet całe piętro. Dodatkowym atutem jest na pewno darmowy parking w dowolnej ilości.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu poszczycić się może również prestiżową lokalizacją w elitarnym budynku o układzie korytarzowym z przeszklonymi klatkami schodowymi i zapleczem socjalnym. Budynek w bardzo dobrym standardzie z wszystkimi mediami i instalacjami. Wnętrze klimatyzowane. Nad bezpieczeństwem czuwa fizyczna, całodobowa ochrona oraz monitoring.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta z dogodnym dojazdem do AOW, A4, S5 i S8 to kolejna z długiej listy zalet tego biura na wynajem we Wrocławiu. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało popularnym programem „oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15372)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 3 października 2018
Print Friendly, PDF & Email