widok na biurowiec we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu Fabryczna w cenie 9 510 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 317 m2 za 9 510 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w prestiżowym budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu tworzą pomieszczenia biurowe różnej wielkości w układzie korytarzowym + pomieszczenia warsztatowe + pomieszczenia techniczne + pomieszczenia socjalne.

Biura do wynajmu we Wrocławiu przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców. W sąsiednim budynku znajdują się powierzchni magazynowe. Biura na wynajem we Wrocławiu w najwyższym standardzie. W środku jest zarówno klimatyzacja, jak i monitoring z fizyczną ochroną całodobową. Dużą zaletą biura do wynajęcia we Wrocławiu jest ogromny parking na 100 aut.

Znakomity punkt pod względem komunikacyjnym – blisko stąd do dróg ekspresowych S5 i S8, autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Biuro do wynajmu we Wrocławiu objęte zostało popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”. W budynku rozprowadzone są następujące sieci: SAP, CO wodna z kotłowni gazowej, siły i światła 400/230, logiczna, wodna użytkowa przeciw pożarowa, odgromowa, wentylacji mechanicznej, CCTV, sygnalizacji włamania z monitoringiem sygnału, przepięciowa, internetowa.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15364)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 15 września 2018
Print Friendly, PDF & Email