luksusowe biuro do wynajmu we Wrocławiu (okolice)

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (okolice) w cenie 1 985 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 66,17 m2 za 1 985 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu w ok. Wrocławia mieści się na I piętrze budynku (Siechnice).
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Budynek oddany do użytku w XXX roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (Siechnice) zapewnia swoim najemcom bardzo komfortowe warunki do pracy i wysoki standard wykończenia. Biuro na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) tworzą:
– 2 pomieszczenia biurowe
– niewielkie pomieszczenie magazynowe
– pokój socjalny
Toalety znajdują się w częściach wspólnych. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem mogą wynająć miejsce parkingowe w cenie 100 zł/m-c netto.

Wnętrze biura do wynajmu wykonane w bardzo dobrej technologi, z klimatyzacją. Istnieje opcja wynajmu pojedynczych pomieszczeń bądź modułów składających się z kilku pomieszczeń. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu (Siechnice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15352)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 10 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email