wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice)

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (okolice) w cenie 3 459 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 115,3 m2 za 3 459 zł/m-c we Wrocławiu (Krępice). Lokal biurowy do wynajmu mieści się na I piętrze biurowca z częścią magazynową.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu (Krępice) objęte zostało słynnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice) wykończone w wysokim podwyższonym standardzie z dobrych jakościowo materiałów. Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu (Krępice) tworzą następujące pomieszczenia: 2 pokoje biurowe + nyża z przeznaczeniem na archiwum + pomieszczenie socjalne z miejscem na aneks kuchenny + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z dwoma kabinami wc + komunikacja.
Biuro na wynajem we Wrocławiu (Krępice) klimatyzowane, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice) znajduje się w rewelacyjnej pod względem logistycznym lokalizacji, zaledwie 900 metrów od drogi krajowej nr 94. Nowi najemcy mają możliwość wynajęcia kilku miejsc parkingowych na terenie posesji w cenie 100 zł/m-c netto za każde. Biuro do wynajmu we Wrocławiu (Krępice) doskonale nadaje się na prowadzenie centrali biurowej firmy branży IT, firm zajmujących się dystrybucją albo sprzedażą hurtową i detaliczną albo innych. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu (Krępice).

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu (Krępice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15054)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 11 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email