luksusowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu (Siechnice)

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (okolice) w cenie 30 zł/m2/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 30 m2 za 30 zł/m2/m-c we Wrocławiu (Siechnice). Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze budynku.
Atrakcyjna cena. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu (Siechnice) składa się z 5 niezależnych pomieszczeń wykończonych w bardzo wysokim standardzie. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu (Siechnice) wyposażone jest we wszystkie okablowania oraz klimatyzację, telewizję przemysłową, ochronę fizyczną całodobową, domofon, okablowanie LAN, internet, instalacja wentylacyjna, logiczna etc.

Prestiżowa lokalizacja – biuro do wynajmu we Wrocławiu (Siechnice) znajduje się w elitarnym i nowoczesnym biurowcu w Strefie Aktywności Gospodarczej. Gwarantuje to m.in. znakomity dojazd dwupasmową, asfaltową drogą oraz nobilitujące sąsiedztwo wielu firm. Wśród wielu udogodnień przyszli najemcy mogą liczyć na duży, bezpłatny parking (ponad 100 miejsc), dostęp do obiektu za pomocą kart dostępowych, możliwość korzystania z obiektu przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę, bardzo dobrze wyposażony klub fitness etc.

Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa wewnętrzny monitoring w ciągach komunikacyjnych. Zapraszam do kontaktu. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Kompletność usług dopełnia szeroki wachlarz ubezpieczeń. (155-416)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Data publikacji: 11 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email