reprezentacyjne wejście do biura na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 375 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 52,9 m2 za 1 375 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 26 zł. Biuro na wynajem objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości opłacone jest przez właściciela, a najemca nie płaci żadnej prowizji.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu tworzą 2 pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie. Biuro do wynajmu we Wrocławiu ma dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Biuro na wynajem we Wrocławiu zapewnia swoim najemcom komfortowe warunki pracy – okna skierowane są na dziedziniec, dzięki czemu w biurze panuje cisza i chłód. Nobilitujące sąsiedztwo – biuro do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się w otoczeniu prestiżowych firm.

Mocnym atutem biura do wynajmu we Wrocławiu jest również całodobowa ochrona z dostępem dla najemcy bez ograniczeń oraz ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny. Wynajęcia miejsca postojowego przy budynku kosztuje 270 zł netto/m-c. Biuro na wynajem we Wrocławiu jest świeżo odnowione i nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15355)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 10 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email