komfortowe dwa pomieszczenia biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 375 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 52,9 m2 za 1 375 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w prestiżowej, reprezentacyjnej kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 26 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja – oferowane do wynajęcia biuro we Wrocławiu znajduje się w ścisłym centrum miasta, blisko Rynku, na ul. Ruskiej. Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu wykończone w bardzo wysokim standardzie i przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Biuro na wynajem we Wrocławiu składa się z 2 pomieszczeń. W tej samej kamienicy znajdują się siedziby prestiżowych firm.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia przyszłym najemcom dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Dodatkowo kamienica jest chroniona przez 24 godziny na dobę. Nieopodal znajduje się 3-kondygnacyjny, ogólnodostępny parking podziemny, a tuż przy budynku jest możliwość wynajmu miejsca parkingowego dla najemcy. Biuro do wynajęcia od 1 września 2018 roku. W pierwszym miesiącu wynajmu biura obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące oferowanego biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15354)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 4 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email