wnętrze biura na wynajem we Wrocłwiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 392 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 48 m2 za 1 392 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 29 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Przy biurowcu znajdują się liczne miejsca parkingowe. Dodatkowo istnieje opcja wynajęcia w tym samym budynku kolejnych powierzchni biurowych. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15292)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 20 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email