komfortowe wnetrze ekskluzywnego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 491 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 37 m2 za 1 491 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze budynku, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 40 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, ze najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu z przynależnym w części wspólnej zapleczem sanitarnym. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajduje się wiele dostępnych miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia We Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15341)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 5 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email