przestronne biuro do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 38,5 m2 za 1 500 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze budynku, w dzielnicy Psie Pole.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 39 zł. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu o wysokim standardzie wykończone estetycznie i zadbane. Biuro do wynajmu we Wrocławiu składa się dwóch pomieszczeń (34,05 m2 + 4,45 m2 pomieszczenie sanitarne). Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić w każdej chwili. Dużym udogodnieniem jest prywatny, nieodpłatny parking dla pracowników i klientów. Świetny dojazd do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu VAT.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15334)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 4 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email