reprezentacyjne wejście do biura na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 593 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 44,5 m2 za 1 593 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze reprezentacyjnego biurowca, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący, czyli właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń:
– 2 pokoje
– hol
– recepcja
– łazienka
– wc

Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na terenie niezwykle nowoczesnego i prestiżowego budynku, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności, a przestronne i jasne wnętrza zapewniają w nim doskonały komfort pracy. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców i ich pracowników czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Przy budynku znajdują się liczne miejsca postojowe. Lokalizacja biura na wynajem we Wrocławiu zapewnia znakomity dojazd do centrum, autostradową obwodnicą miasta a także lotniskiem. W budynku dostępne są następujące powierzchnie:
– 21,4 m2
– 23,6 m2
– 22,7 m2
– 19,5 m2
– 18,5 m2.

Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15342)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 13 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email