sala konferencyjna i pokój w biurze na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 1 750 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 50 m2 za 1750 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu składa się z różnych modułów w różnych konfiguracjach: parter budynku biurowego, I piętro budynku biurowego, biura w sąsiadującym budynku magazynowym, pomieszczenia warsztatowe, pomieszczenia techniczne.

Biura do wynajęcia we Wrocławiu o bardzo wysokim standardzie z klimatyzacją. Wszystkie media i instalacje wymagane prawem budowlanym. Nad bezpieczeństwem najmujących czuwa nowoczesny monitoring oraz całodobowa ochrona fizyczna. Bezpłatny parking dla najmujących gotowy pomieścić 100 aut.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta to kolejna z zalet tego biura na wynajem we Wrocławiu. Lokalizacja gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd do autostradowej obwodnicy miasta, autostrady A4, drogi ekspresowej S5 oraz S8. Biura do wynajmu we Wrocławiu objęte zostały słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciela nieruchomości. .

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15365)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 13 września 2018
Print Friendly, PDF & Email