prestiżowe wnętrze budynku we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 13 798 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 229,97 m2 za 13 798 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 60 zł. Rozkład pomieszczeń w biurze na wynajem we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– 6 pokoi
– aneks kuchenny
– wc

Przed budynkiem, w którym mieści się biuro do wynajęcia we Wrocławiu znajdują się miejsca parkingowe. Atrakcyjna lokalizacja oraz atrakcyjna cena to dwa najmocniejsze atuty tego biura do wynajmu we Wrocławiu. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, 3-miesięczna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14571)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 1 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email