przykładowe wnętrze ekskluzywnego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 15 334 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 247,32 m2 za 15 334 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu klasy „A”, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Budynek oddany do użytku w 2016 roku.

Biuro na wynajem we Wrocławiu zostało wstępnie podzielone na moduły, ale jest możliwość aranżacji pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się z:
– powierzchni open space
– gabinetu
– pomieszczenia socjalnego
– 2 wc
– serwerowni
Biuro do wynajmu we Wrocławiu klimatyzowane oraz wyposażone w okablowanie strukturalne. Dużym atutem biura na wynajem we Wrocławiu jest na pewno reprezentacyjny, prestiżowy budynek z białego wapienia, granitu i stali, w którym się znajduje. Budynek posiada wiele udogodnień, jak na przykład ekonomiczne oświetlenie typu LED, zewnętrzne elektryczne żaluzje, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, bramy otwierane z telefonu i wiele innych.

Kolejną zaletą biura do wynajęcia we Wrocławiu jest atrakcyjna lokalizacja w okolicach pl. Jana Pawła II. W budynku oraz na zewnętrznym parkingu znajduje się w sumie 100 miejsc parkingowych. Dodatkowo do wynajmu są w tym samym budynku jeszcze inne powierzchnie: 56,38 m2, 59,74 m2, 118,08 m2, 123,44 m2, 258,51 m2. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15044)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 31 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email