na pierwszym planie stół konferencyjny w lokalu biurowym do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 150 zł/dzień

Biuro do wynajęcia o powierzchni 27,5 m2 za 150 zł/dzień we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na kondygnacji -1, w eleganckiej, zabytkowej kamienicy z 1939 roku, w dzielnicy Stare Miasto.
Biuro na wynajem we Wrocławiu o charakterze sali konferencyjnej wykończonej w najwyższym standardzie i przy użyciu materiałów najlepszego sortu.

Biuro na wynajem we Wrocławiu wyposażone jest w stałe i bezprzewodowe łącze internetowe, duży ekran plazmowy, tablicę suchościeralną, tablicę magnetyczną, flipchart, klimatyzację. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu przystosowane do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z kontrahentami, a także organizacji szkoleń oraz konferencji. Układ sali pomieści do 20 osób przy owalnym stole konferencyjnym.

Do licznych udogodnień biura do wynajmu we Wrocławiu warto zaliczyć aneks kuchenny, 24-godzinną ochronę, recepcję (9:00 – 18.00). Dostępność – terminy do ustalenia godzinowe lub dniowe. Cennik: 40 zł/h netto (min. 2h) i 150 zł/dzień netto. Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja to kolejna z zalet tego biura na wynajem we Wrocławiu. W sąsiedztwie znajduje się duży parking podziemny, dostępny 24 h, monitorowany, z gwarancją miejsca.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15298)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 27 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email