nowoczesne, przeszklone wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 16 028 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 258,51 m2 za 16 028 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze, w nowoczesnym biurowcu klasy „A”, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu podzielone jest na wiele modułów do własnej aranżacji.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu posiada wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia, jak np. zewnętrzne, elektryczne żaluzje, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, oświetlenie LED etc. Nowi najemcy mają możliwość korzystania z dwóch parkingów (jeden na 62 miejsca, drugi 38 miejsc).

Na osobną uwagę zasługuje sam budynek, który wykończony jest w najwyższym standardzie z białego wapienia, granitu, betonu i stali. Budynek posiada wielopunktową kontrolę dostępu od portiera przez bramki wejściowe, windy, klatkę schodową do wejścia na piętrze, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, szlabany, bramy otwierane z telefonu. Polecam i zapraszam na prezentacje biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15240)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 30 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email