przestronne biuro na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 16 028 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 258,51 m2 za 16 028 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w budynku, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu znajduje się w prestiżowym biurowcu klasy „A” z białego wapienia, granitu i stali w atrakcyjnej lokalizacji.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się z z wielu modułów, które można aranżować w dowolny sposób. Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu wykończone w nowoczesnym designie z oświetleniem typu LED. Równie nowoczesny jest też sam budynek, który posiada zewnętrzne, elektryczne żaluzje, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, wielopunktową kontrolę dostępu od portiera przez bramki wejściowe, kamery zewnętrzne w garażu podziemnym, bramy otwierane z telefonu etc.

Biuro na wynajem we Wrocławiu oferuje swoim najemcom 62 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 38 miejsc w bezpośrednim wejściem do windy na parkingu zewnętrznym. W budynku dostępne są następujące powierzchnie:
– 59,74 m2
– 108,49 m2
– 247,32 m2.
Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15240)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 29 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email