widok od strony ulicy na kamienicę we Wrocławiu, w której znajduje się oferowane na wynajem biuro

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 2 066 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 39,73 m2 za 2 066 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 52 zł. Kamienica wyposażona jest w 2 windy osobowe. Nad bezpieczeństwem wszystkich najmujących czuwa zaawansowany system monitoringu oraz 24-godzinna ochrona.

Biuro na wynajem we Wrocławiu wyróżnia się najwyższym standardem wykończenia oraz zastosowaniem najlepszej klasy materiałów. Na podłogach położony jest parkiet, a na ścianach gładzie. Biuro we Wrocławiu do wynajęcia wraz z zapleczem. Ogólna powierzchnia najmu to 39,73 m2 (biuro) plus powierzchnia wspólna – 5,96 m2. Zdjęcia dołączone do oferty obrazują przykładowy standard lokalu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15192)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 18 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email