przestronne wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 2 300 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 77 m2 za 2 300 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku z 1997 roku, w dzielnicy Psie Pole.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu wykończone jest w wysokim standardzie, estetycznie i komfortowo. Rozkład pomieszczeń prezentuje się następująco:
– 2 pomieszczenia
– antresola
– pomieszczenie sanitarne.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu zostało odremontowane i obecnie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się nowych najemców. Do dyspozycji prywatny, nieodpłatny parking dla pracowników i klientów. Znakomita lokalizacja gwarantująca szybki i dogodny dojazd do centrum. Biuro na wynajem we Wrocławiu ogrzewane elektrycznie. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu + VAT.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15286)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Te. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 26 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email