przykładowy fragment luksusowego biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 2 320 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 64,8 m2 za 2 320 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w prestiżowym biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Nowi najemcy są zwolnieni z kosztów prowizji, gdyż biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”. W tym wypadku wszystkie opłaty z tytułu pośrednictwa przerzucone są na stronę wynajmującą.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu tworzą 3 przechodnie pomieszczenia z balkonem o powierzchniach:
– 22,7 m2
– 23,6 m2
– 18,5 m2
Istnieje , oczywiście, możliwość ich rozdzielenia. Dostęp do wc w częściach wspólnych.

Oferowane do wynajęcia biura we Wrocławiu gwarantują najwyższy standard użytkowania, komfortu i znakomite warunki do pracy. Pomieszczenia są przestronne, jasne i słoneczne. W budynku znajduje się całodobowa ochrona i zaawansowany system monitoringu. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem z pewnością docenią fakt, że przed budynkiem znajdują się liczne miejsca postojowe.

Atrakcyjna lokalizacja z doskonałym dojazdem do centrum oraz w kierunku lotniska to kolejna zaleta biura do wynajmu we Wrocławiu. W budynku dostępne są również inne powierzchnie na wynajem: 44,6 m2, 21,4 m2, 22,7 m2, 19,5 m2, 18,5 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15345)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 7 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email