pomieszczenia należące do biura na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 2 356 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 65,8 m2 za 2 356 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Biuro we Wrocławiu do wynajęcia w ramach popularnego programu „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a opłata przerzucona jest na właściciela.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu tworzą trzy jasne i słoneczne pomieszczenia przechodnie o powierzchniach:
– 23,6 m2
– 22,7 m2
– 19,5 m2
– balkon

Biuro na wynajem we Wrocławiu położone jest w niezwykle elitarnym, prestiżowym i nowoczesnym budynku gwarantującym najlepsze możliwe warunki do pracy. Budynek wyposażony jest między innymi w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą/zimną wodę, energię elektryczną, zaawansowaną instalację monitoringu, całodobową ochronę etc. Mocnym atutem biura do wynajęcia we Wrocławiu są również przynależne miejsca postojowe przy budynku.

Doskonała pod względem logistycznym lokalizacja to kolejna z zalet tego biura do wynajmu we Wrocławiu. Szybko i bezproblemowo można stąd dojechać do centrum miasta oraz lotniska. Biuro na wynajem we Wrocławiu wykończone jest w wysokim standardzie z położonymi na podłogach panelami. Dostęp do wc znajduje się w częściach wspólnych. W budynku dostępne są powierzchnie:
– 44,6 m2
– 21,4 m2
– 22,7 m2
– 19,5 m2
– 18,5 m2.

Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15344)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 6 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email