prestiżowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 2 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 51,7 m2 za 2 500 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze budynku, w dzielnicy Krzyki.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 48 zł. Biuro oddane do użytku w 2002 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte popularnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu dostępne tylko i wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu tworzą: sala sprzedaży + biuro + zaplecze socjalne + łazienka z wc. Doskonała lokalizacja – biuro do wynajmu we Wrocławiu znajduje się nieopodal dużego osiedla mieszkaniowego. Obecnie biuro jest puste i przygotowane od razu do zajęcia przez nowego najmującego. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15211)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 24 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email