prestiżowe powierzchnie w biurze do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 25 200 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 168 m2 za 25 200 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto.
Cena za metr kwadratowy – 150 zł. Prestiżowa lokalizacja w elitarnej okolicy tuż przy Rynku to pierwsza i najważniejsza zaleta tego biura na wynajem we Wrocławiu. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęty został programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel a nie najmujący.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu wyróżnia się wysokim standardem. Jego wnętrze tworzą:
– 3 pokoje do indywidualnej obsługi
– 2 toalety
– kuchnia
– serwerownia
– sala konferencyjna

Warto w tym miejscu nadmienić, że biuro na wynajem we Wrocławiu wyposażone jest w instalację elektryczną, telekomunikacyjną oraz wysokiej jakości certyfikowaną instalację komputerową. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest inteligentny system powiadamiania o zagrożeniu pożarowym z czujnikami reagującymi na dym oraz przyciski powiadamiające o pożarze.

Biuro na wynajem we Wrocławiu – oprócz funkcjo stricte biurowej – znakomicie nadaje się również pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, usługi finansowe, a nawet gastronomiczne, fryzjersko-kosmetyczne czy wellness. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w biurze do wynajęcia we Wrocławiu są klimatyzowane i ogrzewane przez naścienne grzejniki ukryte pod maskownicami z siatkami do emisji ciepła.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15318)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 2 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email