nowoczesne biuro do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 26 104 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 217,82 m2 za 26 104 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze, w nowoczesnym biurowcu, w dzielnicy Stare Miasto, ok. 200 m od Rynku.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 120 zł. Biuro oddane do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte słynnym programem: „Wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia. Nowoczesna powierzchnia typu „open space” może być podzielona i zaaranżowana na wiele sposobów zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Nobilitujące sąsiedztwo luksusowej restauracji, biura oraz lokalu usługowego to kolejna zaleta tego biura do wynajmu we Wrocławiu. Warto w tym miejscu nadmienić, że budynek posiada niezwykle reprezentatywny hall i efektowną szklaną fasadę.

Biuro na wynajem we Wrocławiu doskonale nadaje się również pod placówkę bankową (przy wejściu wydzielona przestrzeń na bankomaty). Wentylacja mechaniczna i klimatyzacja w systemie VRV, kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A, instalacja przeciwpożarowa z czujnikami dymu w suficie oraz przystosowanie dla osób niepełnosprawnych to kolejne, mocne atuty tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. Biuro na wynajem we Wrocławiu w stanie deweloperskim, ale z opcją wykończenia przez właściciela. Warunki do uzgodnienia.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14968)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 20 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email