komfortowe wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 000 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 65 m2 za 3 000 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w reprezentacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 46 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu adresowane do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają komfortu oraz wysokiego standardu. Budynek oddany został do użytku w 2008 roku. Wyposażony jest w windę oraz garaż.

Wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu tworzą:
– pomieszczenie z aneksem kuchennym
– taras
– 2 odrębne pomieszczenia
– łazienka
– przedpokój.

Rozmieszczenie pomieszczeń niezwykle komfortowe i funkcjonalne. Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD. Okna PCV, na podłogach panele i kafle. W przedpokoju garderoba. Komfort użytkowania biura do wynajmu we Wrocławiu podnosi zainstalowana klimatyzacja oraz wideodomofon. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwa nowoczesny monitoring. W najbliższym otoczeniu wiele banków, sklepów, punktów usługowych, galerii handlowych. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu biura na wynajem we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-857)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 9 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email