korytarz i wejście do biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 000 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 138 m2 za 3 000 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu, w dzielnicy Nadodrze.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 22 zł. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w biurze do wynajęcia we Wrocławiu:
– 5 pomieszczeń biurowych
– pomieszczenie socjalne
– wc
– hol

Biuro do wynajmu we Wrocławiu o niestandardowej wysokości pomieszczeń 3 m. Biuro na wynajem we Wrocławiu do własnej aranżacji. Obecnie w pokojach położone są wykładziny dywanowe, a w holu i pomieszczeniach socjalnych płytki ceramiczne. Okna drewniane. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu ogrzewane elektrycznie, akumulacyjne, dwutaryfowe. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 miesięcznych czynszów, płatna przy podpisaniu umowy.

Biuro na wynajem we Wrocławiu posiada wiele udogodnień, jak na przykład winda w budynku, 24-godzinna ochrona, parking z wieloma miejscami postojowymi. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3205)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Data publikacji: 9 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email