prestiżowe wnętrze luksusowego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 150 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 105 m2 za 3 150 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na wysokim parterze w budynku, w dzielnicy Psie Pole.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem „0% prowizji – oferta bezpośrednia”.

Prestiżowa lokalizacja w budynku biurowym, wysoki standard wykończenia, nieodpłatny parking oraz znakomity dojazd do centrum to najważniejsze zalety tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu tworzą:
– 3 pomieszczenia
– zaplecze socjalne
– zaplecze sanitarne
– zaplecze gospodarcze.

Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu po remoncie. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynsz VAT. Zapraszam na prezentację tego biura na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15288)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 5 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email