przestronne wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 366 tysięcy złotych miesięcznie

Biuro na wynajem o powierzchni 96,18 metra kwadratowego za 3 366 tysięcy złotych miesięcznie. Lokal biurowy do sprzedaży we Wrocławiu mieści się na drugim piętrze budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł. Wraz z biurem do wynajęcia możliwe są jeszcze pomieszczenia w przyziemiu o powierzchni 107,50 metra kwadratowego.

Nieopodal budynku, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro we Wrocławiu, mieści się wiele miejsc postojowych. Biuro do wynajęcia objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, dzięki czemu prowizję dla biura płaci wyłącznie strona wynajmująca, czyli właściciel. Biuro na wynajem we Wrocławiu tworzą 3 pomieszczenia + wc + hol. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące biuro do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14942)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 17 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email