nowoczesne wnętrze biura na wynajem we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 405 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 75,66 m2 za 3 405 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na w biurowcu/, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 45 zł. Rozkład pokoi i pomieszczeń w biurze na wynajem we Wrocławiu:
– open space
– 2 pokoje
– aneks kuchenny
– wc.

Atrakcyjna lokalizacja oraz liczne miejsca parkingowe przed budynkiem to kolejne z zalet tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14881)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 2 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email