reprezentacyjne wejście do budynku we Wrocławiu, gdzie znajduje się oferowane biuro na wynajem

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 704 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 59,74 m2 za 3 704 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze budynku, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł.

Standard klasy „A”, prestiżowa lokalizacja w ok. Placu Jana Pawła II, najnowsze rozwiązania technologiczne i aż 100 miejsc parkingowych to najważniejsze zalety tego biura na wynajem we Wrocławiu. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu podzielone jest wstępnie na moduły do aranżacji przez nowego najemcę. Wszędzie naokoło najnowsza elektronika w postaci np. oświetlenia LED, kamer do odczytu tablic rejestracyjnych, elektrycznie sterowanych żaluzji, wielopunktowej kontroli dostępu od portiera przez bramki wejściowe, bram otwieranych za pomocą telefonu etc.

Duże wrażenie robi także budynek, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro we Wrocławiu. Elewacja wykończona została z drogiego, białego wapienia, granitu i stali. W budynku dostępne są również inne powierzchnie do wynajęcia: 108,49 m2, 247,32 m2 i 258,51 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15215)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 30 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email