nowoczesne wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 3 762 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 107,5 m2 za 3 762 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w przyziemiu 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura ponosi właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się z:
– 5 pomieszczeń
– pomieszczenia socjalnego
– holu
– wc

Dla najemców przewidziano miejsca postojowe w pobliżu budynku. Dodatkowo istnieje opcja wynajęcia w tym samym budynku jeszcze jednego biura (96,18 m2). Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14943)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 29 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email