fragment wnętrza biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 339 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 11,7 m2 za 339 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w budynku, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 29 zł.
Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Nowy najemca biura do wynajęcia we Wrocławiu ma zagwarantowane miejsca parkingowe przy budynku. Dodatkowo, istnieje opcja wynajmu innych powierzchni biurowych znajdujących się w tym samym budynku. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15285)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 16 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email