przykładowe wnętrze ekskluzywnego biura do wynajęcia e Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 35 489 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 571,85 m2 za 35 489 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w nowoczesnym biurowcu, w Centrum Biznesowym, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro oddane do użytku w 2016 roku. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Wynajem bezpośredni”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu wykończone jest w najwyższym standardzie i zaaranżowane w nowoczesnym układzie „open space”. Dzięki temu przyszły najemca może podzielić powierzchnie zgodnie z własnymi potrzebami (sugerowane moduły po: 55, 63, 63, 63, 64 i 181 m2). Wraz z biurem na wynajem we Wrocławiu istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo jednego lub dwóch innych lokali: 115 m2 i/lub 843 m2. Wejście przez reprezentatywny hall posiadający szklaną fasadę. Biuro do wynajęcia w stanie deweloperskim. Możliwe wykończenie lokalu przez dewelopera zgodnie z warunkami uzgodnionymi z najemcą.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest całodobowa ochrona budynku. Dodatkowo w budynku mieści się podziemny i naziemny garaż, w którym cena miejsca parkingowego wynosi 90 EUR/m-c. Biuro do wynajmu we Wrocławiu z wentylacją mechaniczną i klimatyzacją w systemie VRV., Dodatkowo kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A, instalacja przeciwpożarowa z czujnikami dymu w suficie. Biuro na wynajem we Wrocławiu przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14974)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 21 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email