komfortowe wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 4 578 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 84 m2 za 4 578 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w nowym biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 55 zł. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Biuro do wynajmu we Wrocławiu objęte jest programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń biurowych w biurze do wynajęcia we Wrocławiu: 3 pomieszczenia + 2 wc na korytarzu, na tym samym piętrze. W cenie najmu ujęto już wszystkie opłaty eksploatacyjne (wodę, ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni, energię elektryczną w częściach wspólnych, ochronę, sprzątanie części wspólnych, konserwację windy, wywóz śmieci,, miejsce parkingowe, wody opadowe). Osobno płatna jest tylko energia elektryczna, a każde biuro do wynajmu ma swój osobny licznik energii elektrycznej. Wstęp do budynku 24h na dobę. Budynek jest zamknięty. Każdy lokal ma dostęp do domofonu. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15178)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 20 września 2018
Print Friendly, PDF & Email