prestiżowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 40 zł/2h

Biuro do wynajęcia o powierzchni 10 m2 za 40 zł/2h we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na kondygnacji -1 w zabytkowej kamienicy z 1939 roku, w dzielnicy Stare Miasto.
Biuro na wynajem we Wrocławiu wykończone jest w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, a na dodatek kompletnie wyposażone. Biuro we Wrocławiu do wynajęcia na krótsze bądź dłuższe terminy. Biuro do wynajmu we Wrocławiu składa się z 4 boksów do pracy biurowej lub rozmów z kontrahentami. To znakomite miejsce na otrzymania unikalnego adresu do zarejestrowania własnej działalności gospodarczej przy wynajmie długoterminowym.

Biuro na wynajem we Wrocławiu wyposażone jest w: biurko z fotelem, komputer z monitorem, internet łącze stałe i bezprzewodowe, tablicę magnetyczną, flipchart, klimatyzację. Na listę udogodnień warto wpisać aneks kuchenny oraz salę konferencyjną na 15 osób. Catering we własnym zakresie, w cenie najmu kawa i herbata. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia wszystkim 24-godzinną ochronę. Recepcja czynna jest w godzinach 9 – 18.

Prestiżowa lokalizacja zaledwie 450 m od Rynku to kolejna z wielu zalet tego biura na wynajem we Wrocławiu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży parking podziemny, dostępny 24 h, monitorowany, z gwarancją miejsca. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15299)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 28 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email