nowoczesne wnętrze ekskluzywnego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 460 zł/dzień

Biuro do wynajęcia o powierzchni 80 m2 za 460 zł/dzień we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na kondygnacji -1, w budynku, w dzielnicy Stare Miasto.
Biuro znajduje się w eleganckiej, prestiżowej kamienicy z 1939 roku. W skład biura do wynajęcia we Wrocławiu wchodzi również sala konferencyjna przeznaczona do przeprowadzania rozmów, spotkań z kontrahentami, a także do pracy w grupie.

Biuro do wynajmu we Wrocławiu podzielone jest na jednostanowiskowe boksy. Każdy z ich wyposażono w biurko z fotelem + komputer z monitorem + stałe i bezprzewodowe łącze internetowe. Sala konferencyjna wyposażona jest natomiast w tablicę magnetyczną, flipchart, ekran plazmowy 68 cali. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Dodatkowym udogodnieniem jest aneks kuchenny z kawiarką i lodówką. Catering we własnym zakresie.

Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa 24-godzinna ochrona. Recepcja; w godzinach 9 – 18. Dostępność: terminy do ustalenia. Możliwość wynajmu biura na minimum dwie godziny w cenie 240 zł/h netto. Najem długoterminowy – do uzgodnienia. Nieopodal biura na wynajem we Wrocławiu znajduje się duży parking podziemny, dostępny 24 h, monitorowany, z gwarancją miejsca.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15300)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 27 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email