komfortowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 5 214 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 173,8 m2 za 5 214 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 30 zł. W skład biura do wynajęcia we Wrocławiu wchodzą: sala konferencyjna + 3 pokoje biurowe + sekretariat + korytarz + kuchnia. Biuro na wynajem we Wrocławiu przygotowane od razu do przejęcia przez najmującego.

Prestiżowa, nobilitująca lokalizacja w centrum, w budynku z przeszklonymi klatkami schodowymi oraz zapleczem socjalnym. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w bardzo wysokim standardzie. Wszystkie media. Komfort użytkowania biura na wynajem we Wrocławiu podnosi klimatyzacja, a nad bezpieczeństwem czuwa nowoczesny monitoring oraz ochrona fizyczna 24/24. Przy biurowcu duży parking na 100 samochodów do dyspozycji najemców bezpłatnie.

Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone przez właściciela. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15360)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 14 września 2018
Print Friendly, PDF & Email