zdjęcie prezentuje przykładowe, luksusowe biuro do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 5 371 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 86,54 m2 za 5 371 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w 4-kondygnacyjnym biurowcu, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro oddane do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem objęte zostało słynnym programem „Wynajem bezpośredni”, a to oznacza, że najemca nie płaci prowizji dla biura.

Najwyższy standard, nowoczesny biurowiec, atrakcyjna lokalizacja blisko Rynku to najmocniejsze atuty tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. Na tym samym piętrze znajdują się również inne biura do wynajmu (metraż do uzgodnienia). Oferowane na wynajem biuro we Wrocławiu wykończone jest w standardzie deweloperskim. Właściciel dopuszcza jednak opcję wykończenie lokalu pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Kolejne zalety biura do wynajęcia we Wrocławiu to na pewno całodobowa ochrona budynku, naziemny i podziemny garaż, kasetonowe sufity podwieszane, podniesione podłogi modułowe przygotowane pod wykładziny lub płytki ceramiczne, aluminiowe okna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja w systemie VRV a także kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że biuro do wynajmu we Wrocławiu przystosowane jest również dla osób niepełnosprawnych.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14976)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 21 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email