nowoczesne wnętrze ekskluzywnego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 5 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 65 m2 za 5 500 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze budynku, w dzielnicy Krzyki.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 85 zł. Prestiżowa lokalizacja, nobilitujące sąsiedztwo, najwyższy standard oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego biura na wynajem we Wrocławiu.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu doskonale nadaje się pod kancelarię, gabinety lekarskie lub kosmetyczne, sklepy etc. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-1041)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Data publikacji: 5 września 2018
Print Friendly, PDF & Email