komfortowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 5 900 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 87,5 m2 za 5 900 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze budynku, w dzielnicy Śródmieście.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 67 zł. Budynek oddany do użytku w 1994 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się bezpośrednio przy linii chodnika, bez jakichkolwiek barier architektonicznych, w ciągu lokali usługowo-handlowych. Biuro do wynajmu we Wrocławiu tworzą:
– wiatrołap
– sala operacyjna
– pomieszczenie biurowe open space
– skarbiec
– serwerownia
– zaplecze socjalne (aneks kuchenny, toaleta).

Biuro we Wrocławiu na wynajem z przynależnym jednym miejscem parkingowym na wewnętrznym parkingu zarządzanym przez wspólnotę. Inne miejsca postojowe, ogólnodostępne, znajdują się wzdłuż całej ulicy. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu o dużym potencjale potencjale – oprócz funkcji stricte biurowej znakomicie nadaje się również na kancelarię, punkt bankowy etc. Dodatkowo istnieje opcja przebudowania biura do wynajmu we Wrocławiu pod potrzeby najemcy. Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w bardzo rozpoznawalnym punkcie miasta.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Biuro do wynajmu we Wrocławiu wymaga odświeżenia. Przedmiotem negocjacji może być przygotowanie lokalu pod własne potrzeby przyszłego najemcy. Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15328)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 12 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email