przykładowe wnętrze komfortowego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 52 352 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 843,56 m2 za 52 352 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w nowoczesnym biurowcu, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro oddane do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem objęte zostało słynnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa jedynie właściciel.

Długą listę zalet jego biura do wynajęcia we Wrocławiu otwiera prestiżowa lokalizacja w elitarnym biurowcu znajdującym się zaledwie 200 metrów od Rynku i wykończonym w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Biuro do wynajmu we Wrocławiu o dużym potencjale aranżacyjnym. Sugerowane podziały na moduły można dowolnie zmieniać. Co więcej, właściciel dopuszcza wynajęcie dodatkowo jeszcze dwóch lokali o powierzchniach 115 i 571 m2.

Biuro na wynajem we Wrocławiu oferowane jest w standardzie deweloperskim, ale istnieje opcja wykończenia go przez dewelopera zgodnie z warunkami uzgodnionymi z najemcą. Kolejnym atutem tego biura do wynajęcia we Wrocławiu jest całodobowa ochrona, co zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. W budynku mieści się podziemny i naziemny garaż. Cena miejsca parkingowego to 90 EUR/m-c.

Wysoki standard wykończenia to również znakomite okablowanie oferowanego na wynajem biura we Wrocławiu. Mamy tu kompletną instalację teleinformatyczną kat. 6A, instalację przeciwpożarową z czujnikami dymu w suficie, wentylację mechaniczną i klimatyzację w systemie VRV. Na koniec warto dodać, że budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14973)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 23 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email