widok z zewnątrz na biurowiec, w którym znajduje się oferowane na wynajem biuro we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 52 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 1 050 m2 za 52 500 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu, w dzielnicy Psie Pole.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci wyłącznie właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu wykończone jest w najwyższym standardzie klasy „A”. Powierzchnia biura do wynajmu podzielona jest na modułowe biura ale istnieje możliwość dowolnej jej aranżacji. Wynajmujący przygotował 2 warianty jej aranżacji:
– jako powierzchnia z większą ilością open space i bez klimatyzacji (cena 11 – 12 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie)
– jako powierzchnia spełniająca kryteria klasy A z podziałem na pokoje, klimatyzacją, podniesionymi podłogami i opuszczanymi sufitami (12 – 13 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie)

Atrakcyjna lokalizacja przy drodze wylotowej w kierunku Warszawy oraz blisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to kolejny atut. Szybko można dojechać zarówno na lotnisko, jak i na autostradę A4. Duże wrażenie robi również sam biurowiec, w którym znajduje się biuro na wynajem we Wrocławiu. Charakteryzuje się on ponadczasową, zabytkową elewacją z naturalnej cegły, nadającej mu niepowtarzalny urok.

Dużym udogodnieniem dla przyszłych najemców są dostępne miejsca postojowe przed budynkiem. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu. Informacje dotyczące biura do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14868)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 8 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email