widok od strony ulicy na komfortowe biuro do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 52 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 1 050 m2 za 52 500 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu klasy A, w dzielnicy Psie Pole.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura ponosi tylko właściciel.

Atrakcyjna lokalizacja przy drodze wylotowej w kierunku Warszawy oraz nieopodal autostradowej obwodnicy AOW to kolejna z zalet tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. Lokalizacja gwarantuje również szybki i bezproblemowy dojazd do lotniska oraz autostrady A4. Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu z możliwością dowolnej aranżacji modułów.

Na osobną uwagę zasługuje sam budynek, który wyróżnia się ponadczasową, zabytkową elewacją z naturalnej cegły, nadającej mu niepowtarzalny urok. Dla najemców dostępne miejsca postojowe przed budynkiem. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu może zostać przygotowane dla najemcy w dwóch głównych wariantach
– powierzchnia z większą ilością open space i bez klimatyzacji
– powierzchnia spełniająca kryteria klasy A z podziałem na pokoje, klimatyzacją, podniesionymi podłogami i opuszczanymi sufitami.

Ceny za poszczególne warianty wyglądają następująco:
– Klasa A – 12 – 13 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie
– Klasa standardowa – 11 – 12 EUR/m2 + czynsz administracyjny 6 – 9 PLN/m2 + prąd + woda + ogrzewanie
– Powierzchnia magazynowa – 8 – 10 EUR/m2 + czynsz dodatkowy 6 – 9 PLN/m2.
Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14868)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 19 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email