przestronny hall prowadzący do komfortowego biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 6 726 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 108,49 m2 za 6 726 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu klasy „A”, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Budynek z 2016 roku. Duża powierzchnia typu open space, którą można podzielić na mniejsze moduły biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłego najemcy to pierwsza z zalet tego biura na wynajem we Wrocławiu.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu oferuje również nieskrępowany dostęp do toalet oraz pokoju socjalnego. Biuro do wynajmu we Wrocławiu klimatyzowane i wykończone w wysokim standardzie. W biurze na wynajem we Wrocławiu założone jest okablowanie strukturalne. Atrakcyjna lokalizacja w ok. pl. Jana Pawła II oraz reprezentacyjny biurowiec z białego wapienia, granitu i stali to kolejna z zalet oferowanego na wynajem biura we Wrocławiu. Budynek posiada wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych:
– oświetlenie LED-owe
– zewnętrzne, elektryczne żaluzje
– kamery do odczytu tablic rejestracyjnych
– wielopunktowa kontrola dostępu od portiera przez bramki wejściowe
– kamery zewnętrzne w garażu podziemnym
– bramy otwierane z telefonu
Ponadto w budynku znajdują się 2 parkingi oferujące swoim najemcom 100 miejsc parkingowych (62 w garażu podziemnym + 38 miejsc na parkingu zewnętrznym). Dodatkowo w budynku mieszczą się jeszcze dodatkowe powierzchnie do wynajęcia: 59,74 m2 + 247,32 m2 + 258,51 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, biura na wynajem we Wrocławiu zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15046)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 31 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email