wnętrze komfortowego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 6 944 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 166,35 m2 za 6 944 złotych miesięcznie we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się w biurowcu klasy A, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 42 zł. Biuro oddane do użytku w 1999 roku.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu składa się z 5 pomieszczeń o różnej wielkości + zaplecza sanitarnego w części wspólnej + tarasu. Wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu o bardzo wysokim standardzie, z klimatyzacją i okablowaniem strukturalnym. Nowi najemcy mogą korzystać z miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz na parkingu zewnętrznym. Ważną informacją jest fakt, że biurowiec przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15064)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 19 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email