fragment przykładowego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 7 177 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 115,64 m2 za 7 177 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu/kamienicy/budynku, w dzielnicy Stare Miasto.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 62 zł. Biuro oddane do użytku w 2016 roku. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte jest programem „Wynajem bezpośredni”, czyli najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel. Wraz z tym lokalem istnieje opcja wynajęcia dodatkowo dwóch innych lokali o powierzchniach odpowiednio 517 m2 i 843 m2. Koszt wynajmu miejsca parkingowego na jednym z dwóch garaży (podziemny/naziemny) to 90 EUR/m-c.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w standardzie deweloperskim. Istniej jednak możliwość wykończenia zgodnie z preferencjami przyszłego najemcy. Biuro do wynajmu we Wrocławiu wyposażone jest m.in. w następujące udogodnienia:
– aluminiowe okna
– kasetonowe sufity podwieszane
– podniesione podłogi modułowe
– wentylacja mechaniczna
– klimatyzacja w systemie VRV
– kompletna instalacja teleinformatyczna kat. 6A
– instalacja przeciwpożarowa z czujnikami dymu w suficie.

Biuro na wynajem we Wrocławiu wyróżnia się nie tylko najwyższym standardem wykończenia ale również elegancją i doskonałą lokalizacją. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu położone jest na terenie nowoczesnego biurowca, w Centrum Biznesowym, ok. 200 m od Rynku. Wejście do biura n wynajem we Wrocławiu przez reprezentatywny hall z gustowną i efektowną, szklaną fasadą. Sam budynek jest całodobowo strzeżony oraz wybudowany bez barier architektonicznych, czyli przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-14975)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 23 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email