wnętrze komfortowego biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 766 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 21,4 m2 za 766 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze reprezentacyjnego biurowca, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się w niezwykle nowoczesnym budynku stworzonym z myślą o jak najlepszej funkcjonalności i komforcie pracy. Duża w tym zasługa przestronnych, jasnych wnętrz, wysokiego standardu oraz poczucie bezpieczeństwa, którą gwarantuje całodobowa ochrona i monitoring. Biuro do wynajmu we Wrocławiu wraz z miejscami postojowymi przy budynku.

Budynek, w którym mieści się biuro na wynajem we Wrocławiu, wyposażony jest w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą oraz zimną wodę i energię elektryczną. Doskonała lokalizacja i znakomity dojazd do centrum to kolejne z zalet tego biura do wynajęcia we Wrocławiu. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do lotniska oraz autostradowej obwodnicy Wrocławia. W budynku dostępne są powierzchnie: 44,6 m2, 23,6 m2, 22,7 m2, 19,5 m2, 18,5 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15343)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 16 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email