przykładowe wnętrze biura do wynajmu we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 845 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 23,6 m2 za 845 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w budynku, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu objęte zostało popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”, co oznacza, ze całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Biuro na wynajem we Wrocławiu wyróżnia się najwyższym standardem, najlepszymi jakościowo materiałami wykończeniowymi oraz lokalizacją w reprezentacyjnym budynku. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd w niemal każdy zakątek miasta (centrum, lotnisko, autostradowa obwodnica Wrocławia).

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia swoim najemcom doskonałe warunki do pracy, komfort i prestiż. Wnętrza są słoneczne, jasne i widne. Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona oraz zaawansowany system monitoringu. Przy budynku znajdują się liczne miejsca postojowe dla najemców. W budynku dostępne są również inne powierzchnie: 44,6 m2, 23,6 m2, 22,7 m2, 19,5 m2, 18,5 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15346)

Kontakt:
Agnieszka Prądzyńska
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 7 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email